PROGRAMY - CCLEANER, optymalizacja i czyszczenie systemu ... [VIDEO] - KEDAR - komputery, oprogramowanie, serwis ...

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

PROGRAMY - CCLEANER, optymalizacja i czyszczenie systemu ... [VIDEO]

 

CCleaner to darmowe narzędzie optymalizujące system, zawierające funkcje zwiększania prywatności i oczyszczania systemu. Program usuwa niepotrzebne pliki, co przyspiesza działanie systemu Windows i zwalnia cenne miejsce na dysku. Usuwa również ślady korzystania z Internetu - np. historię. Ponadto zawiera zaawansowany moduł‚ do czyszczenia rejestru.

 

CCLEANER
System operacyjny:
Windows 2000 / XP / Vista / Windows7 / XP64 / Vista64 / Windows7 64 / Windows8 / Windows8 64
Rodzaj licencji:
bezpłatny, licencja freeware
Strona producenta (aktualna wersja):
 
 
Jak używać Cclenaer ?
Zobacz screeny ...
 
 

FUNKCJE PROGRAMU:
Blokowanie: AdBlock Plus jest w stanie zablokować zdecydowaną większość reklam pojawiających się w sieci, jak na przykład wyskakujące okienka pop-up, banery i reklamy wideo. Program działa również na takich portalach społecznościowych jak Facebook czy YouTube. 

Personalizacja: użytkownik ma możliwość samodzielnego wprowadzenia linków reklam, które chce zablokować. 

Wyjątki: niektóre strony internetowe istnieją wyłącznie dzięki reklamom. Dlatego też ich twórcy skonfigurowali je w taki sposób, aby AdBlock Plus mógł rozpoznać tak zwane dozwolone reklamy, które nie mogą być przez program blokowane. 

Ochrona anti-tracking: program oferuje również użytkownikom możliwość anonimowego poruszania się po sieci. Dzięki temu możemy uniknąć śledzenia naszych ruchów w sieci wykorzystywanych następnie przez firmy zajmujące się reklamą. Aby aktywować tę funkcję, wystarczy po prostu kliknąć w opcję Dodaj w odpowiednim oknie dialogowym. 

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego